Hlavná stránka arrow Technické údaje
Technické údaje
Autožeriav AD20 na podvozku vozidla T148 PDF Tlačiť
Aktívny obrázok

Autožeriav AD20 zo štvor- dielnym teleskopickým výložníkom a stavebným nadstavcom je montovaný na podvozku TATRA 148 a je zvlášť vhodný pro rýchle, krátkodobé zásahy i vo veľkých vzdialenostiach a pre prácu v tažkom teréne.
Ďalej...
 
Autožeriav AD16 na podvozku vozidla T148 PDF Tlačiť
Aktívny obrázok
Autožeriav Tatra T-148 AD16t s teleskopickým trojdielným výložníkom je vhodný pre manipuláciu s rôznými bremenami do hmotnosti 16t. Je určený pre menšie, stredné stavebné a montážne práce a to i v náročnom teréne. Je inštalovaný na osvedčenom podvozku T-148.
Naši skúsení pracovníci zvládnu s týmto spoľahlivým mobilným žeriavom aj mimoriadne náročné práce bezpečne a rýchlo. Na Váš podnet poskytneme poradenstvo aj pri použití žeriavu v konkrétnych podmienkach. Podľa potreby Vám pomôžeme pri riešení problémov a návrhnu postupu pre úspešnú, bezpečnú a hospodárnu manipuláciu s bremenami rôznych druhov, hmotností a rozmerov.
Ďalej...
 
Autožeriav Praga V3S ČKD AD 080 PDF Tlačiť
Aktívny obrázok
Výborné jazdné vlastnosti podvozku Praga V3S predurčujú tento autožeriav na práce v obtiažnom teréne.
Základom je praxou overený podvozok, ktorý v teréne prakticky nepozná prekážky. Tento mobilný žeriav s dvojdielnym teleskopickým výložníkom je určený pre menšie stavebné a montážne práce. Pod vedením šikovného pracovníka sa dokáže pohybovať aj na zemných cestách vo veľmi zlom stave. Svojou nízkou pohotovostnou hmotnosťou (do 10,5 t) je veľmi šetrný voči prostrediu, v ktorom pracuje.
Ďalej...